Devict.cz

 

UPOZORŇUJEME VŠECHNY ZÁKAZNÍKY, ABY DO ZAVÁŽECÍCH LODIČEK DEVICT NEKUPOVALI NEORIGINÁLNÍ BATERIE. HROZÍ NENAPRAVITELNÉ POŠKOZENÍ ELEKTRONIKY LODI

 

DEVICT.cz  je jediný oficiální distributor zavážecích lodiček a příslušenství značky DEVICT , který je oficiálně certifikován pro odborný servis. Manažer servisu: Johny: +420 797 867 040

Zavážecí loďka DEVICT Tanker Mono camo

Doprava zdarma
Zavážecí loďka DEVICT Tanker Mono camo

Zakrmovací loď na dálkové ovládání

Cena za 1 ks vč. DPH: 15 490 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 12 802 Kč
Doprava zdarma
Kód produktu: JI0306
Záruka: 24 měsíců
Popis

Zavážecí loďka DEVICT Tanker Mono camo

Přednosti zavážecí loďky Tanker Mono

Předností zavážecí loďky Devict Tanker Mono jsou její malé rozměry a nízká váha (pouze 3,5 kg). Není problém ji přenášet kolem vody stejně jako ostatní běžnou rybářskou výbavu. Na vodě pak stejně dobře poslouží rybářům se zavezením jejich návnady, nebo montáže s nástrahou, stejně jako jejich dětem, které si s loďkou vyhrají celé hodiny. 

Největší konkurenční výhodou této zavážecí loďky je ovšem její nízká cena. S cenou 14 490 Kč je totiž při svých prověřených kvalitách loď Devict Tanker Mono dramaticky levnější než ostatní zavážecí loďky na trhu.

Charakteristiky Devict Tanker Mono:

Všechny elektronické součásti včetně dálkového ovládání, regulátoru otáček a servomotoru jsou vyráběny pod přísnou kontrolou kvality v souladu s mezinárodními standardy. Tím bylo dosaženo nekompromisně stabilního výkonu lodi a jednoduchosti ovládání. Několikaleté testování loděk Devict navíc potvrdilo jejich praktické kvality. I přes celosvětový prodej desetitisíců kusů loděk Devict  zaznamenal výrobce pouze zanedbatelnou poruchovost a velkou spokojenost a také dramaticky zvýšenou úspěšnost rybářů.

Loďka je vyrobena z vysoce kvalitního technického plastu, který zaručuje lodi její vysokou odolnost, ale také stylový design.

Loďku je velmi snadné ovládat díky praktickému ovladači, který umožňuje chod loďky vpřed, vzad a razantní zatáčení do stran při chodu v obou směrech. Loďku je možné řídit na klidných hladinách rybníků a jezer, ale bez problému také na menších i velkých tocích, a to za jakéhokoli počasí - ve větru i dešti.

Loďka pluje velmi tiše a není problém udržet konstantní ryhlost, takže ryby při zavážení nijak významně nerušíme.

Vyklopení nástrahy z nádrže (nákladového prostoru) umístěné na zadní části loďky provedeme otočením ovládacího prvku na ovladači. Během vteřiny je návnada případně nástraha ve vodě - přesně na místě, na kterém předpokládáte úlovek.

Pro lov za šera, nebo dokonce za tmy je loďka vybavena dvěma předními a dvěma zadními LED diodami, díky kterým budete mít loďku stále pod kontrolou. Diody jsou natolik výkonné, že není problém i na delší vzdálenosti sledovat prostor před loďkou. Světla je možné vypnout či zapnout podle potřeby.

Stav baterie můžete sledovat na digitálním displeji na boku loďky po zapnutí světel. Díky tomu máte možnost baterii včas dobít, nebo vyměnit.

Vnitřek loďky je cíleně uzpůsoben stabilnímu usazení baterií, stejně jako snadné manipulaci s nimi.

K loďce získáte navíc pevný látkový obal, který vám pomůže s jejím jednodušším přenášením. Obal současně loďku ochrání před škrábanci způsobenými při její přepravě.

Na loďku se samozřejmě vztahuje dva roky dlouhá záruka, na baterii pak půl roku.

Jaké jsou parametry loďky DEVICT Tanker Mono?

Váha včetně baterií: 3,5 kg

Délka: 58,5 cm

Šířka: 28 cm

Výška: 22 cm

Rozměr nákladového prostoru: 15 x 8 cm

Pojistka vyměnitelná: 15A

Baterie v ovládači: 8 x AA tužková baterie (vyplatí se používat beterie dobíjecí)

Akumulátory v lodi: 2 x Lithiový akumulátor, rozměr 10 x 4,5 cm, kapacita 6000 mAh, 7,4 V

Výdrž akumulátorů: kontinuální používání loďky v délce cca 4 hodiny

Napětí adaptéru: AC 110 - 240 V

Doba do plného nabití akumulátorů lodi: 3 hodiny

Záruka: 2 roky loď, 6 měsíců akumulátory

Frekvence dálkového ovladače: 2,4 GHz

Počet nákladových prostor: 1

Nosnost nákladového prostoru: 1 kg

Rychlost zakrmovací loďky: 1 - 2 metry za sekundu

Odolnost vůči vlnám: třída 3 - 4

Dosah loďky respektive dálkového ovladače AD-1202: až 300 metrů

Baterie dálkového ovladače: 8 kusů AA alkalických baterií (9,6 - 12 V)

Barevné variace: oranžová, žlutá, černá a camo