Devict.cz

 

UPOZORŇUJEME VŠECHNY ZÁKAZNÍKY, ABY DO ZAVÁŽECÍCH LODIČEK DEVICT NEKUPOVALI NEORIGINÁLNÍ BATERIE. HROZÍ NENAPRAVITELNÉ POŠKOZENÍ ELEKTRONIKY LODI

 

DEVICT.cz  je jediný oficiální distributor zavážecích lodiček a příslušenství značky DEVICT , který je oficiálně certifikován pro odborný servis. Manažer servisu: Johny: +420 797 867 040

Zavážecí loďka DEVICT Tanker Triple oranžová

Doprava zdarma
Zavážecí loďka DEVICT Tanker Triple oranžová

Zavážecí loďka DEVICT Tanker Triple

Cena za 1 ks vč. DPH: 17 490 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 14 455 Kč
Doprava zdarma
Kód produktu: JI0432
Záruka: 24 měsíců
Popis

Zavážecí loďka DEVICT Tanker Triple oranžová

Přednosti zavážecí loďky Tanker Triple

DEVICT Tanker Triple je zavážecí loďka, která vychází z konceptu loďky Tanker Mono, ale je větší a odolnější vůči vlnám a větru, ale především nabízí hned tři nákladové prostory s celkovou nosností až 3 kilogramy.

Díky loďce Tanker Triple si můžete více rozkrmit lovné místo na jeden závoz, ale také je možné postupným otevíráním nákladových prostor vnadit větší prostor, nebo dokonce více ploch jednoho revíru. Navíc není problém zavézt touto loďkou až tři montáže s nástrahou najednou bez obav, že by se vám zamotaly po uvolnění z loďky do sebe.

K loďce je možné zakoupit také kvalitní nahazovací echolot Deeper, který vám pomůže velmi detailně prozkoumat dno vašeho lovného/zakrmovaného místa, stejně jako detekovat ryby ve vašem dosahu.

Velkou konkurenční výhodou zavážecí loďky DEVICT Tanker Triple jsou její nízké pořizovací náklady. S cenou 16 200 Kč je totiž při svých prověřených kvalitách loďka Tanker Triple dramaticky levnější než ostatní zavážecí loďky na trhu.

Charakteristika DEVICT Tanker Triple:

Všechny elektronické součásti včetně dálkového ovládání, regulátoru otáček a servomotoru jsou vyráběny pod přísnou kontrolou kvality v souladu s mezinárodními standardy. Tím bylo dosaženo nekompromisně stabilního výkonu lodi a jednoduchosti ovládání. Několikaleté testování loděk Devict navíc potvrdilo jejich praktické kvality. I přes celosvětový prodej desetitisíců kusů lodí Devict  zaznamenal výrobce pouze zanedbatelnou poruchovost, velkou spokojenost a také dramaticky zvýšenou úspěšnost rybářů.

Loďka je vyrobena z vysoce kvalitního technického plastu, který zaručuje loďce její vysokou odolnost, ale také stylový design.

Loďku je velmi snadné ovládat díky praktickému ovladači, který umožňuje chod loďky vpřed, vzad a razantní zatáčení do stran při chodu v obou směrech. Loďku je možné řídit na klidných hladinách rybníků a jezer, ale bez problému také na menších i velkých tocích, a to za jakéhokoli počasí - ve větru i dešti.

Loďka pluje velmi tiše a není problém udržet konstantní ryhlost, takže ryby při zavážení nijak významně nerušíme.

Vyklopení nástrahy z nádrží (nákladových prostor) umístěný na bocích a na zádi loďky je velmi jednoduché díky prvkům jednoduchého, ale praktického ovladače. Během vteřiny je návnada (nebo až tři montáže s nástrahami) ze tří nádrží ve vodě - přesně na místě, na kterém předpokládáte úlovek.

Pro lov za šera, nebo dokonce za tmy je loďka vybavena dvěma předními a dvěma zadními LED diodami, díky kterým budete mít loďku stále pod kontrolou. Diody jsou natolik výkonné, že není problém i na delší vzdálenosti sledovat prostor před loďkou. Světla je možné vypnout či zapnout podle potřeby.

Stav baterie můžete sledovat na digitálním displeji na boku loďky po zapnutí světel. Díky tomu máte možnost baterii včas dobít, nebo vyměnit.

Vnitřek loďky je cíleně uzpůsoben stabilnímu usazení baterie (tato loďka obsahuje pouze jeden, zato silnější akumulátor), stejně jako snadné manipulaci s ní.

Na loďku se samozřejmě vztahuje dva roky dlouhá záruka, na baterii pak půl roku.

Jaké jsou parametry loďky Tanker Triple?

Váha včetně baterií: 4 kg

Délka: 80 cm (včetně nádrží) 

Šířka: 55 cm (včetně nádrží) 

Výška: 31 cm (včetně nádrží) 

Baterie v ovládači: 8 x AA tužková baterie (vyplatí se používat beterie dobíjecí)

Akumulátor v loďce: 1 x Lithiový akumulátor, rozměr 15 x 9,3 x 5 cm, kapacita 12 000 mAh, 7,4 V

Doba do plného nabití  akumulátoru loďky: 6 hodin

Napětí adaptéru: AC 110 - 240 V

Doba do plného nabití  akumulátoru loďky: 3 hodiny

Záruka: 2 roky loďka, 6 měsíců akumulátor

Frekvence dálkového ovladače: 2,4 GHz

Počet nákladových prostor: 3

Nosnost nákladových prostor celkem: 3 kg

Rychlost zakrmovací loďky: 1 - 2 metry za sekundu

Odolnost vůči vlnám: třída 4 - 5

Dosah lodi respektive dálkového ovladače: až 350 metrů

Baterie dálkového ovladače: 8 kusů AA alkalických baterií (9,6 - 12 V), případně lze přikoupit akumulátor, který se dobíjí přímo přes samotný ovladač

Barevné variace: zelená, žlutá, camo a oranžová